Home / domain / ثبت دامنه IR. تمدید دامنه IR.

ثبت دامنه IR. تمدید دامنه IR.

برای ثبت آنلاین دامنه و یا تمدید آنلاین دامنه .ir آی آر خود آموزش “ثبت دامنه .ir” و یا “تمدید دامنه .ir”را مطالعه فرمایید

روش ثبت دامنه ir.

جهت ثبت دامنه های ir ابتدا بر روی اینجا کلیک فرمایید.

در صورتیکه ثبت دامنه خود را با شناسه مجاز انجام داده باشید و دامنه ثبت شده شما در ایرنیک نیاز به مدارک یا تعهدنامه برای تایید نداشته باشد دامنه شما بصورت آنلاین پس از پرداخت موفق ثبت و رزرو خواهد شد، حدود یک روز کاری زمان می برد تا دامنه شما توسط مرکز ایرنیک بررسی و تایید گردد. در صورتیکه دامنه شما نیاز به ارائه مدارم یا مجوز و یا کارت ملی داشته باشد معمولا تا ۲۴ ساعت پس از ثبت دامنه از طرف شما از طرف ایرنیک  ایمیلی مبنی بر ارسال مشخصات و مدارک دریافت میکنید.

روش تمدید دامنه ir.

برای تمدید دامنه ir. ابتدا وارد پنل خود در سایت www.nic.ir شوید و شناسه هاستینگ ما یعنی aa14900-irnic را در بخش تغییر رابط ها و بخش مربوط به معرفی نماینده جدید وارد نمایید . برای تمدید دامنه IR. قبل از سفارش آنلاین تمدید دامنه  بایستی تنظیماتی را در پنل خود در سایت NIC.IR انجام دهید که در راهنمای تمدید دامنه به این موارد با تصویر اشاره شده است.

روش ثبت و یا تمدید دامنه ir

در پورتال کاربران هاستینگ ما روش ثبت دامنه و روش تمدید دامنه ir. بطور کامل توضیح داده شده است . بهتر است قبل از خرید دامنه یا تمدید دامنه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ؛ این مقالات آموزشی را به دقت مطالعه نمایید .

About alireza

نزديك به سه سال است كه در زمينه لينوكس و مجازى سازى به طور تخصصى فعاليت دارم. در دو سال اخير مباحث وب و سئو به مجموعه فعاليت هايم افزوده شده است. در تلاشم تجربياتى كه در اين مدت كسب كرده ام را در اختيار كاربران محترم قرار بدهم و در صورت نياز از دانشم در زمينه هاى فوق در راستاى راهنمايى به علاقه مندان، استفاده كنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *