Home / آموزش های WHM / کاربرد SMTP Restrictions در سرور

کاربرد SMTP Restrictions در سرور

مشکل ارسال نشدن ایمیل از سی پنل به دیگر سرویس دهنده ها

 

اولین گام برای داشتن وب سایت خوب داشتن هاست با کیفیت و داشتن پشتیبانی خوب است ما اینجا هستیم تا همراه شما باشیم با ارائههاست ارزان زیراب سرور بهترین ها را تجربه کنید. در ادامه کاربرد SMTP Restrictions در سرور را مطالعه نمایید.و  آموزش سرور و آموزش سی پنل را در این سایت دنبال کنید.

(Home >> Security Center >> SMTP Restrictions)

 

 

بررسی اجمالی

این رابط به شما اجازه می دهد تا سرور خود را پیکربندی کنید تا تنها عامل انتقال ایمیل (MTA)، لیست نرم افزار Mailman و کاربران ریشه بتوانند به سرورهای SMTP از راه دور متصل شوند.

این امر کاربران و سرویس های دیگر که قادر به دور زدن سرور ایمیل شما هستند و به طور مستقیم برایی شما ایمیل میفرستند که معمولا اسپم هستند،را باز میدارد.

مدیریت محدودیتهای SMTP

 

روی Enable کلیک کنید تا کاربران را از ارسال ایمیل به سرور شما بازدارد. برای اینکه کاربران توانایی عبور از سرور ایمیل شما را داشته باشند، روی Disable کلیک کنید.

About alireza

نزديك به سه سال است كه در زمينه لينوكس و مجازى سازى به طور تخصصى فعاليت دارم. در دو سال اخير مباحث وب و سئو به مجموعه فعاليت هايم افزوده شده است. در تلاشم تجربياتى كه در اين مدت كسب كرده ام را در اختيار كاربران محترم قرار بدهم و در صورت نياز از دانشم در زمينه هاى فوق در راستاى راهنمايى به علاقه مندان، استفاده كنم.

Check Also

نصب ssl رایگان در سی پنل

نکته ای که قبل از نصب باید رعایت شود: ۱-حتما باید دامنه مورد نظر بر ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *